Zakończenie lata z ISTQB

W okresie wakacyjnym w naszym kalendarzu szkoleniowym znalazło się kilka propozycji szkoleń z zakresu ISTQB Poziomu Podstawowego. Zawitaliśmy do kilku największych polskich miast. Na finał okresu urlopowego chcemy zaprosić Was na wyjątkowe szkolenie ISTQB Poziom Podstawowy prowadzone przez Radosława Smilgin, odbędzie się w przepięknej scenerii Wisły i Bałtyku w Gdańsku.

W odrestaurowanych wnętrzach zabytkowej wędzarni ryb znajdującej się na Wyspie Sobieszewskiej będzie można nie tylko otrzymać dużą dawkę wiedzy z zakresu testowania oprogramowania i przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego, ale również spędzić wolny czas w otoczeniu pięknej przyrody. Znajdują się na niej dwa rezerwaty ornitologiczne Mewia Łacha oraz Ptasi Raj, spotkać można również niezmiernie rzadkie gatunki roślin, ryb a także dwa klimatyczne jeziora.

Na wieczór zaplanowane jest również spotkanie integracyjne (w cenie szkolenia) w czasie którego można będzie lepiej zapoznać się z innymi uczestnikami szkolenia, spróbować lokalnej kuchni i napitków oraz wymienić się swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz porozmawiać o testowaniu.

W trzecim dniu szkolenia będzie również szansa, aby zostać certyfikowanym testerem ISTQB Poziom Podstawowy zdając egzamin.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie  >>

 

 

 

Najbliższe terminy szkoleń

 

25-26 listopada - Warszawa

Testowanie REST API dla początkujących


25-27 listopada - Warszawa

ISTQB Poziom Podstawowy


27-28 listopada - Katowice

JavaScript dla testerów oprogramowania


28-29 listopada - Warszawa

Dobry Tester – Laboratorium

 

Partnerzy

Narzędzia testerskie